Fastener Fair Turkey, bağlantı elemanları üreticileri, toptancıları ve distribütörleri ile kullanıcılarının yanı sıra bağlantı elemanı üretim ekipmanı ve malzemeleri konusunda uzmanlaşmış şirketleri de bir araya getirmektedir. Fuar, bir çok sektörün üst düzey yöneticilerinin, mühendislerin, satın-alma ve diğer sektör profesyonellerinin katılımcılarla yüz yüze görüşmelerine, ortaklıkların güçlendirilmesine ve yeni iş fırsatlarının yaratılmasına olanak sağlamaktadır.

Fastener Fair Turkey fuarı endüstriyel bağlantı ve sabitleme elemanları, inşaat tertibatları – bağlantı elemanları, montaj ve kurulum sistemleri, bağlantı elemanları üretim teknolojileri ve depolama - lojistik ürün ve servislerini kapsamaktadır.

Bağlantı ve sabitleme elemanları teknolojileri bir çok sektörde gereklidir. Fastener Fair Turkey, imalat sektörleri için bağlantı ve sabitleme elemanlarının dağıtımı ve ticaretini yapan ana sektör profesyonellerini bir araya getirmektedir.

Fastener Fair Turkey, iki senede bir İstanbul’da gerçekleşen bağlantı ve sabitleme elemanları ve teknolojilerinin sergilendiği ulusal ve uluslarası sektör profesyonellerini bir araya getiren ticaret fuarıdır.

Fuar Alanı

6. Uluslararası Fastener Fair Turkey - Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı, 2023 yılında İstanbul’da Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleşecektir.