27-28-29 Şubat 2020 | İFM - İstanbul Fuar Merkezi

5'ci Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı
 

Ziyaret Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Fuar nerede ve ne zaman düzenlenecek?

Fastener Fair Turkey, 1-2-3 Mart 2018 tarihlerinde İFM-İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecektir (Fuar, 1 Mart Perşembe - 2 Mart Cuma günleri saat 10:00 - 17:00 arası ve 3 Mart Cumartesi günü saat 10:00 ve 16:00 arası ziyaretçilere açık olacaktır)

2. FASTENER FAIR TURKEY 2018 FUARINI ZİYARET ETMEK İÇİN NASIL KAYIT YAPTIRABİLİRİM?

Online Kayıt: Fuarı ziyaret etmek için Ücretsiz online ziyaretçi kaydı kaydınızı buradan yapabilir ve yaka kartınızı temin edebilirsiniz. 1 Mart öncesine kadar online kayıt yapmanız, fuara ücretsiz giriş yapmanızı sağlar ve fuar alanında kayıt kuyruğunda beklemeden geçiş yapmanızı kolaylaştırır ve fuar ile ilgili güncellemeler tarafınıza iletilir. 

Fuar Alanında Kayıt: 1 Mart tarihi itibari ile fuar alanında yapılacak olan kayıtlar,  45 TL üzerinden ücretlendirilecektir.

Kayıt Destek Hattı: Kayıt yapmakta herhangi bir sorun yaşıyorsanız, bize 0 212 381 87 66 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

3. HERHANGİ ÖN KAYIT YAPTIRMADAN FUARI ZİYARET EDEBİLİR MİYİM?

Evet, fakat Online kayıt yaptırılmaması durumunda 45 TL giriş ücretini ödemeniz gerekecektir. 1 Mart öncesinden Web sitesi üzerinden, Online ön kayıt yaptırmanız; ücretsiz giriş hakkına sahip olmanızı ve ziyaretçi kuyruğuna girmemenizi sağlar. 

4. RESMİ FUAR KATALOĞUNU NASIL ALABİLİRİM?

Fastener Fair Turkey 2018 resmi fuar kataloğu sadece fuar alanında satışa sunulacaktır (önceden satışı yapılmamaktadır) 30 TL olarak. 2018 fuar katalog siparişiniz için bizimle iletişime geçiniz. 

5. HALKA AÇIK BİR FUAR MI?

Fastener Fair Turkey fuarı sadece profesyonel ziyaretçilere açıktır. 16 yaşından küçükler fuara alınmamaktadır.

6. FUAR ALANINA NASIL GİDEBİLİRİM?

Ulaşım ve konaklama bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.

Son Haberler

 • 5'ci Uluslararası Fastener Fair Turkey fuarı 27-29 27- 29 Şubat 2020, Perşembe ve Cumartesi günleri arasında tekrardan İstanbul'da...
 • İstanbul’da tekrardan görüşmek dileği ile…

 • Fuar biz katılımcı firmalara bilgi alışverişi için mükemmel ve bizim icin çok verimli geçti.
  Sakıp Büyüköcal
  5s İdeal Bağlantı
 • Fastener Fair Turkey, bağlantı elemanları sektörünün türk profesyonellerinin buluştuğu en iyi yer. Komşu ülkelerden gelen profesyonel ziyaretçilerle de pozitif temaslar kurduk.
  Mario Caracciolo
  NOF Metal Coatings Europe
 • Fastener Fair Turkey her zaman beklentilerimizi karşılamaktadır. Türkiye'de mevcut müşterilerimizle markamızın tanınırlığını arttırıyor ve bu önemli pazarda potansiyel müşterilerle yeni ilişkiler kurmamızı sağlıyor.
  Massimo Agrati
  Dimac SRL
 • Fastener Fair Turkey fuarına ilk kez katılmamıza rağmen güzel ilgi gördük. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  Aylin Çivici
  Sistem Makine San Tic Ltd Şti
 • Fastener Fair Turkey her geçen sene kalitesini artırarak, bu alanda en iyi fuar olma yönünde ilerlemektedir.
  İdris Tiğili
  Teknoform Bağlantı Elemanları San ve Tic A.S.
 • Bağlantı ve sabitleme sektöründeki mevcut ilişkilerimizi geliştirmek ve uluslararası katılımcılarla yeni bağlantılar kurmak için çok iyi bir fırsat.
  Murat Tanoğlu
  Tekelioğlu Civata
 • Daha önceki fuarlarda olduğu gibi, Fastener Fair Turkey 2018 de çok verimli geçti. Bağlantı elemanları sektöründeki bir çok isim fuardaydı. Orijinal malzeme üreticilerle tanıştık ve yeni iş talepleri aldik. Katılımcı ve ziyaretçiden çok memnunuz.
  Burak Oğraş
  Magni Europe GmbH & Co. KG

Medya Ortağı

Dernekler
 

 

Destekleyen
 

Destekleyen