27-28-29 Şubat 2020 | İFM - İstanbul Fuar Merkezi

5'ci Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı
 

Fuar Alanı & Seyahat

FUAR ALANI VE AÇILIŞ SAATLERİ

ifmİFM-İstanbul Fuar Merkezi - Hall 9 ve 10  

Perşembe,  27 Şubat  2020  10:00-17:00
Cuma,          28 Şubat  2020  10:00-17:00
Cumartesi,  29 Şubat  2020 10:00-16:00

 

İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti haline getirmek için tasarlanıp inşa edilen ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ne (İDTM) bağlı olarak hizmet veren İFM, Türkiye’deki en büyük fuar alanına sahiptir.venue

Stratejik olarak İstanbul Atatürk Havalimanı'nın karşısında bulunan ve metro, otobüs veya araba ile kolaylıkla ulaşılabilen İFM, dünya çapındaki tesisleri ve modern, sofistike altyapısı ile önde gelen uluslararası ticaret fuarı merkezlerinden biri haline gelmiştir.

 

FUAR ALANINA ULAŞIM

Türkiye’nin ticaret başkenti ve ziyaretçilerin gözde mekânı İstanbul; doğal konumu ve eşsiz Avrasya kültürü ile Fastener Fair Turkey 2016’da dünya çapında bağlantı elemanları profesyonellerini ağırlıyor.

İFM İstanbul Fuar Merkezi’ne en yakın metro İDTM Fuar Merkezi istasyonudur. Metro, fuar alanına yürüme mesafesinde ve fuar merkezinin içinde bulunmaktadır.

HAVAYOLUYLA ULAŞIM

IFM - İstanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıkta yer almakta, bu durum da uluslararası ziyaretçilere kolay ulaşım fırsatı sağlamaktadır. Havaalanından, gün boyunca sık aralıklarla yolcu servis hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca havaalanından metro ve taksiyle ulaşım sadece 5 dakikadır.

METRO İLE ULAŞIM

Fuar alanına en yakın metro istasyonu, M1 Aksaray- Havalimanı metro hattında yer alan Dünya Ticaret Merkezi durağıdır.

METROBÜS İLE ULAŞIM

34 A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapılıp, Dünya Ticaret Merkezi istasyonunda inilebilir.

Metrobüs Hatları:

34A Zincirlikuyu-Avcılar

34Z Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu

ARABA İLE ULAŞIM

E-5 ve E-6 TEM karayolunu kullananlar Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek havalimanı çıkışından  İstanbul Fuar Merkezi yolunu takip ederek fuar merkezimize ulaşılabilir.

Sahil yolunu kullananlar ise Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek İstanbul Fuar Merkezi'ne ulaşabilirler. Dünya Ticaret Merkezini geçtikten hemen sonra sağa dönerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Son Haberler

 • 5'ci Uluslararası Fastener Fair Turkey fuarı 27-29 27- 29 Şubat 2020, Perşembe ve Cumartesi günleri arasında tekrardan İstanbul'da...
 • İstanbul’da tekrardan görüşmek dileği ile…

 • Fuar biz katılımcı firmalara bilgi alışverişi için mükemmel ve bizim icin çok verimli geçti.
  Sakıp Büyüköcal
  5s İdeal Bağlantı
 • Fastener Fair Turkey, bağlantı elemanları sektörünün türk profesyonellerinin buluştuğu en iyi yer. Komşu ülkelerden gelen profesyonel ziyaretçilerle de pozitif temaslar kurduk.
  Mario Caracciolo
  NOF Metal Coatings Europe
 • Fastener Fair Turkey her zaman beklentilerimizi karşılamaktadır. Türkiye'de mevcut müşterilerimizle markamızın tanınırlığını arttırıyor ve bu önemli pazarda potansiyel müşterilerle yeni ilişkiler kurmamızı sağlıyor.
  Massimo Agrati
  Dimac SRL
 • Fastener Fair Turkey fuarına ilk kez katılmamıza rağmen güzel ilgi gördük. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  Aylin Çivici
  Sistem Makine San Tic Ltd Şti
 • Fastener Fair Turkey her geçen sene kalitesini artırarak, bu alanda en iyi fuar olma yönünde ilerlemektedir.
  İdris Tiğili
  Teknoform Bağlantı Elemanları San ve Tic A.S.
 • Bağlantı ve sabitleme sektöründeki mevcut ilişkilerimizi geliştirmek ve uluslararası katılımcılarla yeni bağlantılar kurmak için çok iyi bir fırsat.
  Murat Tanoğlu
  Tekelioğlu Civata
 • Daha önceki fuarlarda olduğu gibi, Fastener Fair Turkey 2018 de çok verimli geçti. Bağlantı elemanları sektöründeki bir çok isim fuardaydı. Orijinal malzeme üreticilerle tanıştık ve yeni iş talepleri aldik. Katılımcı ve ziyaretçiden çok memnunuz.
  Burak Oğraş
  Magni Europe GmbH & Co. KG

Medya Ortağı

Dernekler
 

 

Destekleyen
 

Destekleyen