1-2-3 Mart 2018 | İFM - İstanbul Fuar Merkezi

4. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı
 

Fuar Alanı, Seyahat ve Konaklama

FUAR ALANI VE AÇILIŞ SAATLERİ

ifmİFM-İstanbul Fuar Merkezi - Hall 9 ve 10  

Perşembe,  1 Mart 2018  10:00-17:00
Cuma,          2 Mart 2018 10:00-17:00
Cumartesi,  3 Mart 2018  10:00-16:00

 

İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti haline getirmek için tasarlanıp inşa edilen ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ne (İDTM) bağlı olarak hizmet veren İFM, Türkiye’deki en büyük fuar alanına sahiptir.venue

Stratejik olarak İstanbul Atatürk Havalimanı'nın karşısında bulunan ve metro, otobüs veya araba ile kolaylıkla ulaşılabilen İFM, dünya çapındaki tesisleri ve modern, sofistike altyapısı ile önde gelen uluslararası ticaret fuarı merkezlerinden biri haline gelmiştir.

 

FUAR ALANINA ULAŞIM

Türkiye’nin ticaret başkenti ve ziyaretçilerin gözde mekânı İstanbul; doğal konumu ve eşsiz Avrasya kültürü ile Fastener Fair Turkey 2016’da dünya çapında bağlantı elemanları profesyonellerini ağırlıyor.

İFM İstanbul Fuar Merkezi’ne en yakın metro İDTM Fuar Merkezi istasyonudur. Metro, fuar alanına yürüme mesafesinde ve fuar merkezinin içinde bulunmaktadır.

HAVAYOLUYLA ULAŞIM

IFM - İstanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıkta yer almakta, bu durum da uluslararası ziyaretçilere kolay ulaşım fırsatı sağlamaktadır. Havaalanından, gün boyunca sık aralıklarla yolcu servis hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca havaalanından metro ve taksiyle ulaşım sadece 5 dakikadır.

METRO İLE ULAŞIM

Fuar alanına en yakın metro istasyonu, M1 Aksaray- Havalimanı metro hattında yer alan Dünya Ticaret Merkezi durağıdır.

METROBÜS İLE ULAŞIM

34 A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapılıp, Dünya Ticaret Merkezi istasyonunda inilebilir.

Metrobüs Hatları:

34A Zincirlikuyu-Avcılar

34Z Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu

ARABA İLE ULAŞIM

E-5 ve E-6 TEM karayolunu kullananlar Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek havalimanı çıkışından  İstanbul Fuar Merkezi yolunu takip ederek fuar merkezimize ulaşılabilir.

Sahil yolunu kullananlar ise Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek İstanbul Fuar Merkezi'ne ulaşabilirler. Dünya Ticaret Merkezini geçtikten hemen sonra sağa dönerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

KONAKLAMA

Casali Tour, Fastener Fair Turkey 2016 fuarı için resmi seyahat acentalğını yaptı. Sağladığı konaklama seçenekleri oldukça geniştir.

CASALI TOUR

EGS Business Park Blokları,                                                                                                            Casali Tour

Zemin Kat B1 Blok No:64                               
Yeşilköy – Bakırköy / İSTANBUL         
Turkey - 34149                                              
Tel:  + 90 212 465 00 80 

info@casalitour.com

                                              

Son Haberler

Medya Ortağı

Dernekler
 

 

Destekleyen
 

Destekleyen