27-28-29 Şubat 2020 Tüyap Fuar Merkezi | İstanbul

5'inci Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı
 

Telif Hakkı

Mack Brooks Exhibitions Ltd 2017 © 

ADRES

Mack Brooks Exhibitions Ltd
Romeland House
Romeland Hill
St Albans
Hertfordshire
AL3 4ET
İngiltere

Tel:  +44 (0)1727 814 400
Fax: +44 (0)1727 814 401
E-posta: info@mackbrooks.com
Web sitesi: www.mackbrooks.com

YASAL UYARI

Bu web sitesinin hiçbir bölümü çoğaltılamaz, kaydedilemez, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, karşıdan yüklenemez, görüntülenemez, alenen yayınlanması gerçekleştirilemez veya herhangi bir şekilde ya da ne şekilde olursa olsun Mack Brooks Exhibitions LTD’e önceden izini ve yazılı onayı olmadan herhangi diğer web sitelere yönlendirilemez-bağlanamaz-linki yapılamaz

Bu web sitesinde olan (metin, görsel içerik, malzeme, grafik ve dosyalar) tüm içerik ve üçüncü bir şahıs lisanları Mack Brooks Exhibitions Ltd’e aittir. Bu sitede markalar ve logolar Mack Brooks (Türkiye) Ltd’nin tescilli ticari markaları olup, Mack Brooks Exhibitions’ın yazısız izni olmadan herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir materyalin izinsiz kullanımı aynı zamanda marka yasaları ve gizlilik yasalarını ihlal edebilir. Mack Brooks Exhibitions Ltd, hakkını tamamen kendi yönetiminde saklı tutar, ancak herhangi bir zorunluluk olmadan ya da önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın web sitesinde değişiklik ya da yenilik yapma veya geri alma ya da herhangi bir hata veya eksiklikleri kendi düzeltir. Bu web sitesi makul bir şekilde hazırlanılarak oluşturulmuş iken, içeriği veya performansı hakkında garanti veremeyiz. Bu nedenle yasayla ya da yaslar tarafından ima edilen tüm yükümlülükler yasayla ya da yasalar tarafından ima bütün yükümlülükleri işbu kanunun izin verdiği ölçüde hariç tutulmuştur. Özellikle (sınırlamalar olmaksızın) bunun hatasız olacağını ya da herhangi bir amaç için uygun olduğunu garanti edemeyiz.

Kanunen onaylanmış, Şartlarda belirtilen haller dışında, bu web sitesi veya içerik kullanımından kaynaklanan zararlardan veya kayıplardan ne Mack Brooks Exhibitions Ltd ne üyeleri ve memurları ne de çalışanları ve diğer temsilcileri sorumlu tutulmamaktadır. Zararlar da dahil her türlü kayıp için geçerlidir; ancak üçüncü tarafların verileri, gelir ya da kar iddialarının kaybı, dolaylı ya da özel kayıp veya zararları doğrudan bunlarla sınırlı değildir. Siteye erişiminizde, kullanımı veya tarama ile bilgisayarınızın donanımına efekte olabilecek herhangi virüsten sorumlu değiliz.

Web sayfalarımızdaki bazı bağlantılar diğer web sitelerine yönlendirilmiştir. Mack Brooks Exhibitions Ltd, bu web sayfalarının içeriği üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve bu nedenle de bu sayfaların içeriği ve teknik kalitesinden sorumlu değildir. Ayrıca, Mack Brooks Exhibitions Ltd sitemize köprüler içeren web sitelerinin içeriğine ait hiçbir sorumluluk kabul etmez. Web sitemizde olan dış bağlantıları Mack Brooks Exhibitions Ltd tarafından bir öneri olarak göz önünde bulundurmaz.

Bu Şartlar İngiliz yasaları tarafında yönetilir ve İngiliz yasalarına göre tefsir edilmesi ve de taraflar İngiliz mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabidirler.

Daha fazla bilgi ve bu web sitesinde malzeme kullanımı izin almak için ya da bu reddi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen info@mackbrooks.co.uk adresine e-posta yollayınız.

 

Son Haberler

 • Fastener Fair Turkey 2022'de İstanbul'a dönecek!
 • Fastener Fair Turkey 2020 Şubat Sonunda Başarıyla Gerçekleşti.

 • Fuar biz katılımcı firmalara bilgi alışverişi için mükemmel ve bizim icin çok verimli geçti.
  Sakıp Büyüköcal
  5s İdeal Bağlantı
 • Fastener Fair Turkey, bağlantı elemanları sektörünün türk profesyonellerinin buluştuğu en iyi yer. Komşu ülkelerden gelen profesyonel ziyaretçilerle de pozitif temaslar kurduk.
  Mario Caracciolo
  NOF Metal Coatings Europe
 • Fastener Fair Turkey her zaman beklentilerimizi karşılamaktadır. Türkiye'de mevcut müşterilerimizle markamızın tanınırlığını arttırıyor ve bu önemli pazarda potansiyel müşterilerle yeni ilişkiler kurmamızı sağlıyor.
  Massimo Agrati
  Dimac SRL
 • Fastener Fair Turkey fuarına ilk kez katılmamıza rağmen güzel ilgi gördük. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  Aylin Çivici
  Sistem Makine San Tic Ltd Şti
 • Fastener Fair Turkey her geçen sene kalitesini artırarak, bu alanda en iyi fuar olma yönünde ilerlemektedir.
  İdris Tiğili
  Teknoform Bağlantı Elemanları San ve Tic A.S.
 • Bağlantı ve sabitleme sektöründeki mevcut ilişkilerimizi geliştirmek ve uluslararası katılımcılarla yeni bağlantılar kurmak için çok iyi bir fırsat.
  Murat Tanoğlu
  Tekelioğlu Civata
 • Daha önceki fuarlarda olduğu gibi, Fastener Fair Turkey 2018 de çok verimli geçti. Bağlantı elemanları sektöründeki bir çok isim fuardaydı. Orijinal malzeme üreticilerle tanıştık ve yeni iş talepleri aldik. Katılımcı ve ziyaretçiden çok memnunuz.
  Burak Oğraş
  Magni Europe GmbH & Co. KG

Medya Ortağı

 • logo_fastener_fixing

Dernekler

 • ufi-member-logo1-2
 • logo_auma
 • logo_aeo
 

 

Destekleyen

 • BESiAD-LOGO-Yc 

Destekleyen

 • logo_kosgeb