1-2-3 Mart 2018 | İFM - İstanbul Fuar Merkezi

4. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı
 

Basın Bültenleri

Tüm basın bültenleri kronolojik olarak listelenmiştir ve PDF olarak indirilebilir.

 

Loading
  • 4’cü Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı 1-2-3 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. İlkez üç gün sürecek olan fuar, Cumartesi gününün eklenmesi ile Anadolu yakasında olan ziyaretçilerin çoğunluğunun gelmesini olumlu şekilde etkileyecektir.
  • Bir sonraki Fastener Fair Turkey fuarı, İMF - İstanbul Fuar Merkezi’nde 1-2-3 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

    Fuar, 3 Mart Cumartesi dahil olmak üzere ilk kez üç gün olarak gerçekleşecektir. Cumartesi günü Asya tarafında gelecek olan ziyaretçi sayısını artıracaktır.

  • Bir sonraki Fastener Fair Turkey, İMF - İstanbul Fuar Merkezi’nde 15-16-17 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

    Bu prestijli merkezin iki salonuna yayılacak olan fuar, Türkiye’de bağlantı ve sabitleme elemanları ve teknolojileri alanında dördüncü kez düzenlenmektedir. Başarılı geçen önceki Fastener fuarları gibi bu fuar da yine hem endüstriyel hem de inşaat uygulamalarındaki imalatçıları, toptancıları, bayileri/distribütörleri ve son kullanıcıların yanı sıra bağlantı elemanı imalat ekipmanı ve malzemelerinin tedarikçilerini de bir araya getirecektir.

  • 190 üzerinde katılımcı ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen Fastener Fair Turkey, 30-31 Mart tarihleri arasında büyük bir başarı ile tamamlandı. 2014 yılı serisine göre katılımcı sayısında %46’lık bir büyüme ile İFM- İstanbul Fuar Merkezi’nde iki salonda gerçekleşti.
4 Results


 

Son Haberler

Medya Ortağı

Dernekler
 

 

Destekleyen
 

Destekleyen