27-28-29 Şubat 2020 | İFM - İstanbul Fuar Merkezi

5'ci Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı
 

Basın Bültenleri

Tüm basın bültenleri kronolojik olarak listelenmiştir ve PDF olarak indirilebilir.

 

Loading
 • Fuarın dördüncü serisinde katılımcılar, yüksek kalitedeki Türk ve uluslararası ziyaretçilerini üç gün boyunca standlarında ağırlayarak yeni ticari bağlantılar kurmaktan büyük bir memnuniyet duydular.

 • 4’cü Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı 1-2-3 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. İlkez üç gün sürecek olan fuar, Cumartesi gününün eklenmesi ile Anadolu yakasında olan ziyaretçilerin çoğunluğunun gelmesini olumlu şekilde etkileyecektir.
 • Bir sonraki Fastener Fair Turkey fuarı, İMF - İstanbul Fuar Merkezi’nde 1-2-3 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

  Fuar, 3 Mart Cumartesi dahil olmak üzere ilk kez üç gün olarak gerçekleşecektir. Cumartesi günü Asya tarafında gelecek olan ziyaretçi sayısını artıracaktır.

 • Bir sonraki Fastener Fair Turkey, İMF - İstanbul Fuar Merkezi’nde 15-16-17 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

  Bu prestijli merkezin iki salonuna yayılacak olan fuar, Türkiye’de bağlantı ve sabitleme elemanları ve teknolojileri alanında dördüncü kez düzenlenmektedir. Başarılı geçen önceki Fastener fuarları gibi bu fuar da yine hem endüstriyel hem de inşaat uygulamalarındaki imalatçıları, toptancıları, bayileri/distribütörleri ve son kullanıcıların yanı sıra bağlantı elemanı imalat ekipmanı ve malzemelerinin tedarikçilerini de bir araya getirecektir.

4 Results


 

Son Haberler

 • Fuar biz katılımcı firmalara bilgi alışverişi için mükemmel ve bizim icin çok verimli geçti.
  Sakıp Büyüköcal
  5s İdeal Bağlantı
 • Fastener Fair Turkey, bağlantı elemanları sektörünün türk profesyonellerinin buluştuğu en iyi yer. Komşu ülkelerden gelen profesyonel ziyaretçilerle de pozitif temaslar kurduk.
  Mario Caracciolo
  NOF Metal Coatings Europe
 • Fastener Fair Turkey her zaman beklentilerimizi karşılamaktadır. Türkiye'de mevcut müşterilerimizle markamızın tanınırlığını arttırıyor ve bu önemli pazarda potansiyel müşterilerle yeni ilişkiler kurmamızı sağlıyor.
  Massimo Agrati
  Dimac SRL
 • Fastener Fair Turkey fuarına ilk kez katılmamıza rağmen güzel ilgi gördük. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  Aylin Çivici
  Sistem Makine San Tic Ltd Şti
 • Fastener Fair Turkey her geçen sene kalitesini artırarak, bu alanda en iyi fuar olma yönünde ilerlemektedir.
  İdris Tiğili
  Teknoform Bağlantı Elemanları San ve Tic A.S.
 • Bağlantı ve sabitleme sektöründeki mevcut ilişkilerimizi geliştirmek ve uluslararası katılımcılarla yeni bağlantılar kurmak için çok iyi bir fırsat.
  Murat Tanoğlu
  Tekelioğlu Civata
 • Daha önceki fuarlarda olduğu gibi, Fastener Fair Turkey 2018 de çok verimli geçti. Bağlantı elemanları sektöründeki bir çok isim fuardaydı. Orijinal malzeme üreticilerle tanıştık ve yeni iş talepleri aldik. Katılımcı ve ziyaretçiden çok memnunuz.
  Burak Oğraş
  Magni Europe GmbH & Co. KG

Medya Ortağı

Dernekler
 

 

Destekleyen
 

Destekleyen