27-28-29 Şubat 2020 | İFM - İstanbul Fuar Merkezi

5'ci Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı
 

Özel Taahhüt

Bu site, ‘tanımlama (cookie)' bilgi toplama teknolojisini kullanarak kişiselleştirilmiş bir tarama deneyimi iznini bize sunmaktadır.

Sizin kendi onayladığınız kişisel bilgileriniz sadece bizim kendi amaçlarımız doğrultusunda kullanılacak ve bu bilgileriniz sizin rızanız olmadan satma ya da pazarlama amacıyla üçüncü şahıslara kiralaması olmayacaktır.

Gizliliğinizi korumak amacıyla, kayıtlı olduğumuz İngiltere Veri Güvenlik Yasası - Data Protection Act 1998 gereğince, üçüncü şahıslar tarafından erişimi engellemek amacıyla depolama ve kişisel bilgilerin açıklanmasına uygun güvenlik prosedürlerini izlemekteyiz. Ayrıca, kişisel bilgilerinizi taraflara aktarırken ayni uygulama gereksinmekteyiz. Ancak, internet tamamen güvenli bir ortam değil ve İngiltere Veri Güvenlik Yasası - Data Protection Act 1998 göre, bu siteyi kullanarak kabul ettiğiniz ve onayladığınız kişisel verilerin izinsiz kullanılması, dağıtım, hasar veya imha gibi hallerde bizler sorumlu tutulmamaktayız.

Bizim Gizlilik Politikası ya da sizin hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin korunmasına ilişkin herhangi bir sorunuz olduğunda, bu sitedeki bağlantıları kullanarak e-posta yoluyla ya da Mack Brooks Exhibitions, Romeland House, Romeland Hill, St Albans, AL3 4ET, UK adresine yazılı olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

WEB SİTESİ

ASP, Mack Brooks Exhibitions Limited için bu web site hosting yapmaktadır. sağlamak ve Mack Brooks Exhibitions Limited bu web host. ASP, İngiltere Veri Komiseri ve Veri Kontrolörleri (UK Data Commissioner as Data Controllers )’ne kayıtlı olup ve tüm verileri İngiltere içinde tutmaktadır.

Son Haberler

 • 5'ci Uluslararası Fastener Fair Turkey fuarı 27-29 27- 29 Şubat 2020, Perşembe ve Cumartesi günleri arasında tekrardan İstanbul'da...
 • İstanbul’da tekrardan görüşmek dileği ile…

 • Fuar biz katılımcı firmalara bilgi alışverişi için mükemmel ve bizim icin çok verimli geçti.
  Sakıp Büyüköcal
  5s İdeal Bağlantı
 • Fastener Fair Turkey, bağlantı elemanları sektörünün türk profesyonellerinin buluştuğu en iyi yer. Komşu ülkelerden gelen profesyonel ziyaretçilerle de pozitif temaslar kurduk.
  Mario Caracciolo
  NOF Metal Coatings Europe
 • Fastener Fair Turkey her zaman beklentilerimizi karşılamaktadır. Türkiye'de mevcut müşterilerimizle markamızın tanınırlığını arttırıyor ve bu önemli pazarda potansiyel müşterilerle yeni ilişkiler kurmamızı sağlıyor.
  Massimo Agrati
  Dimac SRL
 • Fastener Fair Turkey fuarına ilk kez katılmamıza rağmen güzel ilgi gördük. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  Aylin Çivici
  Sistem Makine San Tic Ltd Şti
 • Fastener Fair Turkey her geçen sene kalitesini artırarak, bu alanda en iyi fuar olma yönünde ilerlemektedir.
  İdris Tiğili
  Teknoform Bağlantı Elemanları San ve Tic A.S.
 • Bağlantı ve sabitleme sektöründeki mevcut ilişkilerimizi geliştirmek ve uluslararası katılımcılarla yeni bağlantılar kurmak için çok iyi bir fırsat.
  Murat Tanoğlu
  Tekelioğlu Civata
 • Daha önceki fuarlarda olduğu gibi, Fastener Fair Turkey 2018 de çok verimli geçti. Bağlantı elemanları sektöründeki bir çok isim fuardaydı. Orijinal malzeme üreticilerle tanıştık ve yeni iş talepleri aldik. Katılımcı ve ziyaretçiden çok memnunuz.
  Burak Oğraş
  Magni Europe GmbH & Co. KG

Medya Ortağı

Dernekler
 

 

Destekleyen
 

Destekleyen