1-2-3 Mart 2018 | İFM - İstanbul Fuar Merkezi

4. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı
 

Özel Taahhüt

Bu site, ‘tanımlama (cookie)' bilgi toplama teknolojisini kullanarak kişiselleştirilmiş bir tarama deneyimi iznini bize sunmaktadır.

Sizin kendi onayladığınız kişisel bilgileriniz sadece bizim kendi amaçlarımız doğrultusunda kullanılacak ve bu bilgileriniz sizin rızanız olmadan satma ya da pazarlama amacıyla üçüncü şahıslara kiralaması olmayacaktır.

Gizliliğinizi korumak amacıyla, kayıtlı olduğumuz İngiltere Veri Güvenlik Yasası - Data Protection Act 1998 gereğince, üçüncü şahıslar tarafından erişimi engellemek amacıyla depolama ve kişisel bilgilerin açıklanmasına uygun güvenlik prosedürlerini izlemekteyiz. Ayrıca, kişisel bilgilerinizi taraflara aktarırken ayni uygulama gereksinmekteyiz. Ancak, internet tamamen güvenli bir ortam değil ve İngiltere Veri Güvenlik Yasası - Data Protection Act 1998 göre, bu siteyi kullanarak kabul ettiğiniz ve onayladığınız kişisel verilerin izinsiz kullanılması, dağıtım, hasar veya imha gibi hallerde bizler sorumlu tutulmamaktayız.

Bizim Gizlilik Politikası ya da sizin hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin korunmasına ilişkin herhangi bir sorunuz olduğunda, bu sitedeki bağlantıları kullanarak e-posta yoluyla ya da Mack Brooks Exhibitions, Romeland House, Romeland Hill, St Albans, AL3 4ET, UK adresine yazılı olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

WEB SİTESİ

ASP, Mack Brooks Exhibitions Limited için bu web site hosting yapmaktadır. sağlamak ve Mack Brooks Exhibitions Limited bu web host. ASP, İngiltere Veri Komiseri ve Veri Kontrolörleri (UK Data Commissioner as Data Controllers )’ne kayıtlı olup ve tüm verileri İngiltere içinde tutmaktadır.

Son Haberler

Medya Ortağı

Dernekler
 

 

Destekleyen
 

Destekleyen